| silviu8967 a întrebat:

Niste idei de imbracaminte pentru banchet? (link-uri)
Vreau ceva comod, la moda (fashion)

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sacou, camasa, papion, blugi inchisi la culoare usor mulati si pantofi eleganti.

| Violleta2022 a răspuns:

Fiind BANCHET, adica un eveniment atat de important si clasic, imbracamintea trebuie sa fie eleganta, rafinata si prezentabila: costum sau frac, dupa preferinta, camasa alba, papion sau cravata, pantofi eleganti negrii, sau in functi de culoarea costumului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ceva comod si la moda...
Incearca niste pantaloni mulati de genul jeans(albastri), o camasa albastru deschis, un papion alb sau bleumarin si un sacou/smoking albastru inchis(albastrul este la moda acum).

Daca ai o inaltime de peste 1, 70, te-ar aranja o redingota(tot albastru inchis, cu modele simple, stil tunica). Pantofi de aceeasi culoare ca sacoul/redingota/smoking-ul(preferabil piele).