| DieterBortscher a întrebat:

Stiti careva de unde pot cumpara o bluza asemanatoare cu aceasta? https://www.youtube.com/watch?v=TEt3e9OD0hc&t=764s de la minutul 11:55?
Eventual daca stiti de unde pot lua si bandana de genul pe care o poarta baiatul in video? Eu am doar bandane pe care trebuie sa le leg eu.

Dau funda daca gasiti ceva bun.

PS: Ma gandeam la KDVR Clothing, insa sunt cam scumpe (250-300 lei), si au bluze asemanatoare.

1 răspuns:
| Deniz23 a răspuns:

Vagabond. Acolo au genul asta de haine sau "ZAFUL" este o aplicație cum e și about YOU