| MissD a întrebat:

Stie cineva cum se numeste clama aceea de par la care face reclama la tv? La tv zice ca dau 4( alba, neagra, aurie si argintie) la pretul de 99 de lei. Sau ceva de genu. M-ar interesa cum se numeste si daca as putea vedea filmulete ceva unde pot vedea ce coafuri pot realiza cu ea.

Răspuns Câştigător
| RoooneyThePuf a răspuns:

Se numesc ``GLAMOURETTES``:D. E bun are si o prietena de-a mea:)
http://www.telestarshop.ro/product.php?id_product=96
Pa, pa,:-*

125 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vand clame de par Glamourettes. Tel : 0726490815

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glamurette, mi-am luat eu din magazin azi, 10lei una, gasesti in magazine, daca iei de la tv s-ar putea sa iei teapa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, GLAMOURETTES se numeste, eu mi-am cumparat cu 10 lei de la o taraba si chiar e rezistent. Am vazut si eu reclama la tv si mi s-au parut scumpi, mai ales ca tot in china sunt facuti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se numeste glamuret si eu mi-am cumparat si am dat 6 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glamourettes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste glamuretes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea mult pretu la mine in cartier am luat unu exact ca ala de la tv la 8 lei si e f bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glamorettse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In tirgu-jiu la piata mica, langa magazinu de animalute. e 9 lei/buc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am luat la 7 lei de la metrou la iancului happy si sunt foarte multumita de ea este foarte buna chiar prinde parul foarte bine si ii da un aspect frumos si elegant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glamuret se numeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieri mi-am luat o clama de acest fel de la magazin de bijuterii si am dat 9 lei deci nu se merita sa dai 20 de lei pe o clama cand poti da 8-9

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau glamuret pentru pasarica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste glamourettes am si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se gasesc aceste clame la carrefour orice stand cu gablonturi...meli melo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am glamuret

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca se numesc glamourettes...si mie mi se par interesante. da 1pik cam scumpe totusi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glamurette

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am retinut ca se cheama glamurettes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am luat ieri de la iesire de la metrou unirii 1 - iesirea inspre tramvaiul 32. 10 ron bucata, au dintii de fier... exact ca cei de la teleshopping.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glamurete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se cheama glamuret

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glamuriti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea se numesc Glamurettes!:*
Pt. tine si pentru. toti de mai jos:
Dragii mei, cele din magazine nu sunt ORIGINALE, dar si ele sunt bune!
Cele 4 cu 99 lei sunt ORIGINALE.
Eu cred ca calitatea este aceeasi!
La revedere!
:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glamouretss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glamurett

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iei tepa la tv am eu si am avut si din alea din bucuresti dar s-a rupt elasticul si le am de 4 zile(purtate de 2 ori) iar celelalte le am de aprox o luna si jumatate si nu au patit nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glamurettes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glamuret

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord cu ea