| MissD a întrebat:

Stie cineva cum se numeste clama aceea de par la care face reclama la tv? La tv zice ca dau 4( alba, neagra, aurie si argintie) la pretul de 99 de lei. Sau ceva de genu. M-ar interesa cum se numeste si daca as putea vedea filmulete ceva unde pot vedea ce coafuri pot realiza cu ea.

Răspuns Câştigător
| RoooneyThePuf a răspuns:

Se numesc ``GLAMOURETTES``:D. E bun are si o prietena de-a mea:)
http://www.telestarshop.ro/product.php?id_product=96
Pa, pa,:-*

125 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gla
muret

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

de numeste glamourette.eu am gasit si cu 10 sau 6 lei in pasaj in iasi, in centru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am luat de la un magazin si am dat 7 lei pe ea si mai am inca 2 din Italia dar sunt ceva mai sofisticate dar cred ca gasesti si pe net mai eftin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glamuret se numeste si poti sa-ti faci ori ce coafura cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine in oras poti sa iei 4 cu 28 de lei sau cu 45 de lei. Dar nu-s originale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este adevarat este la (teleshoping) si ca da 4 clame una (alba, neagra, aurie si argintie) dar costa 1, 000 de lei si una 10 lei eu am luat-ola 06 lei si se numeste, glamuret are un CD care arata
cum sa-ti faci coafuri diferite sunt peste o mie de coafuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clama se numeste glamuret. mi-am cumparat si eu una si am dat 7 lei mi-a fost de mare folos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glamouretts.Am si eu si e foarte elastica si la un pret bun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt si in calafat dolj la 9 lei bucata cred ca se mai gasesc si in alte orase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a adus ieri o prietena de la felix poate te intereseaza si iti iei de acolo un set de 2 costa doar 5 lei pe orice culoare sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numesste glamuret nr de tel este
021. 40. 10. 880 daca vrei sa cumperi nu stiu nimic de cuafuri sa stii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste glamuorrets nebun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste glamuret

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glamurette

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am cumparat glamuret cu 4 lei.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing sia cumparat mama de la un magazin, a dat 9 lei pe una...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste glamurette

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glamureț

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se gasesc in magazine eu am luat roz cu 7 lei, sunt si mai ieftine, diferite culori, tine diferite tipuri de par, aceeasi calitate doar ca sunt mai ieftine decat la tv (acolo vor sa va ia banii si nu stiu cum). MissD, o poti cumpara din magazine de produse cosmetice, de accesorii... si unde se mai gasesc produse pentru par( sunt pe toate drumrile)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.glamouerts

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numesc glamurettes. mi-am luat si eu de curand si am dat 10 lei pe el si este ffffff bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numete glamurittes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar nuuuuuuuuuuu iti cumpara ca la mine in beius la magazinul chinez este la 5 lei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EZ combs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glamurettes se numeste si daca esti o fata desteapta nu cumperi de la tv cu 99 lei, si cumperi de la chinezi cu 10 lei bucata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glamuret ceva de genul asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste glamurettes dar filmuletul nu apare pe internet si nici la TV.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu mi-am luat din oradea cu 19 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustiu noi acum umblam dupa eftineala dar pot fi chinezarii care se rup repede acum am gasit de comandat pe net o clama la 8lei si imi comvine ca e de la firma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glamourett