| dragos921 a întrebat:

Stie cineva un site sau un program in care pun o poza cu mine si ma arata cu diferite frezuri? Eu am parul mare acum si ma cam incomodeza si as vrea sa incerc ceva scurt si imi e cam frica sa ma tund inainte sa ma asigur ce vreza vreau...PRECIZEZ CA SUNT BAIAT.

Răspuns Câştigător
| 123321998896768 a răspuns:

Buna!wave nu am gasit niciun site pentru. baieti mai multe sunt pentru. fete dar du-te la salon si gasesti tu ceva acolo ce-ti place pa, pa

3 răspunsuri:
| msk a răspuns:

>frezuri