| oceanoflove a întrebat:

Stie cineva vreun magazin din Bucuresti sau site care vinde acesti cercei https://m.aliexpress.com/......17881.html

5 răspunsuri:
| DeeaGreenspaceFall1999 a răspuns:

Aliexpress

| oceanoflove explică (pentru DeeaGreenspaceFall1999):

Site din tara ca nu vreau sa astept 2-3 luni pana vine pachetul.

| oceanoflove explică:

Va rog mult

| Brizbriz a răspuns:

Https://www.google.com/......ps?/search
https://www.zipy.ro/......897517881/
insa se pare ca tot de pe aliexpress le iau, ca nu vine decat pe 16 septembrie cel mai repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru oceanoflove):

Poti sa ne rogi oricat de mult, daca nu vinde nimeni acei cercei falsi nu avem ce sa facem noi. Cerceii falsi nu sunt foarte populari asa ca nu o sa se ingesuie nimeni sa ii comande de pe aliexpres si sa ii vanda la noi. Poti cauta pe eMAG "cercei falsi" sau "cercei falsi de nas"
deoarece pana si cerceii la care ai pus link sunt vanduti de Walmart ca cercei de nas. Sunt doar cateva modele mediocre si nu stiu cat de bun este sistemul de prindere.