| Elizu a întrebat:

Stiti cumva daca Placa de indreptat parul Philips HP8310 este buna? Sunt curioasa daca ofera volum parului si daca parul ramane drept mult timp.

5 răspunsuri:
| tlaura a răspuns:

Da

| zeldaxlove64 a răspuns:

Am avut si este ff buna
dar ti.as recomanda Remington

| Crissu3005 a răspuns:

Problema cu parul e ca nu prea conteaza atat de tare placa pe care o folosesti cat tipul parului tau.De exemplu eu cu orice placa mi-as indrepta parul am volum pentru ca am si parul mai des, in schimb daca este putina umezeala afara mi se increteste. Am incercat multe tipuri de placi...

| Tєσ a răspuns:

Da, este foarte buna. Indreapta foarte bine. Insa acum depinde de cat de mult de pricepi in a-l indrepta si ce tip de par ai. Daca ti-l dai cu placa des, iti garantez ca, mai ales la placa asta, va sta si doua zile indreptat. Este suficient de subtire si pentru bucle. Din nou, depinde de cat de mult te pricepi. Este destul de buna si una de la Remington, insa Philips-ul nu ti-l arde asa de rau. Sper ca ti-am fost de ajutor. Fundita? puppy dog eyes

| JustMeKidda a răspuns:

Da este buna.happyAm incercat-o si eu la o prietena.big grinSper ca ti-am fost de ajutor.big grin:*:*