| SugarChocolate a întrebat:

Stiti un site in care pot gasi rochii de banchet?

6 răspunsuri:
| trisha88 a răspuns:

Poti gasi la bonprix, fashion days, stilago, ggf, poti cauta si pe google scrii rochii de banchet sau rochii de gala si o sa-ti dea probabil mai multe rezultate
Succes!

| Rowanna09 a răspuns:

Www.soniatrifan.ro rochite la preturi accesibile + modele unicat

| capricc a răspuns:

Uite aici peste 40 de modele de rochii pentru orice buzunar (de la 60 lei din outlet la 900 lei de la Nissa), pentru orice conformatie si preferinte (lungi, scurte, vaporoase, paiete, dantela, sifon etc) http://fucsia.ro/......lii-buget/