| sissy a întrebat:

Stiti vreo metoda de crestere mai rapida a unghiilor? Imi cresc foarte incet, le-am lasat sa creasca toata vara (fiind patrate) dar cresteau foarte greu si se rupeau cate 3-4 si de la o mana si de la alta si trebuia sa le tai pe toate. Dupa o multime de incercari m-am hotarat sa le rotunjesc(nu ma pricep la dat forma unghiilor dar le-am facut cum am stiut crezand ca macar rotunjite nu se mai rup in halul ala). Acum ma confrunt cu aceeasi problemastraight face. Nu imi cresc, parca stau in loc si de aceea vreau sa fac ceva sa imi creasca mai repede.Cunoasteti vreo modalitate?

32 răspunsuri:
| ionelusca a răspuns:

Crede-ma "anonim" ca am incercat toate produsele pentru crestere a unghiilor de la avon, si niciunul nu a dat niciun rezultate.Sissy eu iti zic sa-ti iei de la metropolitan un gel de crestere a unghiilor, e unul galben; si te asigur ca iti vor creste fff repede unghiile.Am incercat si eu, si acum am niste unghii superbe.Incearca-l doar 2 saptamani.si ai sa te convingi si singura; costa doar 8 RON(80. 000). pup! pa-pa!

| danniellaa a răspuns:

Salut! In fiecare seara inainte de culcare aplica pe unghii putin iod! Intr-o saptamana vei avea unghiile mari, frumoase si tari!