| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa ma duc la nunta unui prieten si n-am idee cu ce sa ma-mbrac. Ce se mai poarta

7 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Rochii sau costume. Esti femeie, barbat, ce talie ai? Pentru femei, rochiile vaporoase, babydoll, hippie si elegante.

| JustMeFlory a răspuns:

Www.starshiners.ro
super haine(inclusiv tot felul de rochite), la preturi accesible!:)

| claudya a răspuns:

Depinde de local si de restul participantilor, ai idee...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Starshiners.ro - eu mi-am cumparat rochie de banchet superbahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.Starshiners.ro au rochii foarte dragute, de aici mi-am luat rochia de banchet. Pup

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai.eu ti-as sugera o rochita hippie happy. daca esti inalta o rochie pana la genunchi, cu bretelute nu prea decoltata iar jos bufanta; X. N`ar fi o idee rea sa te duci la o croitoreasa, in felul asta vei avea o rochie pe gustul tau happy.

SuCceS! :*