| madaa a întrebat:

Unde as putea gasi in Arad extensii clip on din par natural?

Răspuns Câştigător
| Beatrice_5910 a răspuns:

In Arad toate le au la preturi exagerate. Iti recomand in Timisoara. Pe beauty-expert.ro. Mi-am luat anul trecut in mai,sunt inca in stare impecabila si au fost fosolite la extrem (intins,ondulat, vopsit, coafat). Am sunat la acel nr de telefon si am fost in Timisoara dupa ele dar ti le poate trimite si prin posta.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti lua din Arad. Vorbesc serios, ia din Timisoara pentru ca in Arad gasesti intotdeauna la un pret dublat. Eu mi-am luat din Tm de un an si sunt foarte multumita.

| maya_5070 a răspuns:

Din categoria extensii sunt 3 feluri cu clip on cu cheratina si cu micro. Cele mai proaste sunt cele cu clip on pentru ca daca dormi cu ele risti sa se rupa acel clip si de la dat jos si pus si iar asa repetat se deterioreaza. cele cu cheratina se lipesc de par si iarasi nu sunt bune iar cele cu micro au un inelus care il strangi de suvita de par si nu se deterioreaza repede si este mai bun.:*cele cu micro le poti ridica pe par daca iti creste dar cele cu cheratina nu pentru ca odata dezlipite cu o solutie u mai merg pune la loc