| LOLtoU a întrebat:

Unde pot face pantofi sport pe comanda? Vreau sa ma duc eu cu modelul desenat/proiectat si cineva sa mi-i poata fabrica dupa ideea mea. Aveti vreo idee?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate vrei sa spui "la comanda".
Pai, cauti in orasul/ satul sau comuna unde esti tu.
Intrebi in stanga si dreapta: parintii, vecinii, rudele si prietenii, ca noi nu avem habar de locatia ta.
Nu uita sa pregateste bani multi, pentru ca un model special, asa cum doresti tu, necesita matrite noi, diferite de ce au ei si totul se toarna si se face manual, deci, asteapta-te sa platesti de 5-10 ori mai mult, decat ar costa o pereche de pantofi normali, cumparati din magazin.