| KaRioKa a întrebat:

Unde pot gasi cosmeticele elf in constanta? sunt in magazine ceva? dau funda si voturiii!

Răspuns Câştigător
| bellekamms a răspuns:

Coseticele elf se pot comanda numai online.Nu am auzit sa se comercializeze in magazine. Uite site-ul aici:http://www.eyeslipsface.com.ro/ Spor la cumparaturi.

1 răspuns:
| Betty_3410 a răspuns:

In constanta nu cam prea gasesty cosmetice elf. si eu nu stiu vreun magazin prin constanta cosmetice elf. deci imi pare rau sa te informez dar nu nu exista nimic niciun magazin, cred ca doar in buc