| anonim_4396 a întrebat:

Voi va cumparati pantofi de sport de la magazinele chinezesti? si de care? de panza sau de piele/imitatie?

3 răspunsuri:
| LARAaungeoudemon a răspuns:

Pantofi de posrt cumpara-ti daca vrei de la adidas nike puma sau alte firme maibine dai de 3 ori 50 de lei? decat o data 150 si bine?

| iasmina0archie0fan a răspuns:

Nu. Mai ales daca sunt de sport trebuie sa fie de calitate. Totusi eu te sfatuiesc ca in nici un caz sa nu cumperi produse chinezesti din cauza banilor aruncati si a calitaii slabe.

| DeeaLove08 a răspuns:

Eu de fiecare data cand imi luam pantofi sport de genul asta in max 5 luni se rupeau.acum imi iau de la intersport sau hervis si dau max 200 lei pe ei si ii tin un an sau mai mult, fiindca sunt si de piele