| anonim_4396 a întrebat:

Va cumparati accesorii de par de la magazinele chinezesti? sunt de calitate?

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Si ieftine si ...de calitate?!
Este un nonsens!

| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Au niste cleme tare interesante, am primit de la o prietena si mi-au placut si am mers si mi-am mai cumparat cateva!
Alea au fost bune, restul' nu stiu, nu le-am incercat!

| lavynya1 a răspuns:

Sa stii ca 90% din magazine de fite au produse din China.
Eu mi-am luat foarte multe accesorii de par chinezesti si le am de foarte mult timp.Mi-am achizitionat de asemenea si de la Meli Melo o clama mica cu 9 lei si mi s-a rupt dupa a doua prindere asa ca... Exista si ieftine si de calitate.Toata romanii s-a obisnuit ca ce e scump e bun, total eronat.Este grav sa ne cumparam tot felul de sampoane sau alte produse care le achizitionam la a 4-a mana, ele de fapt costa 2 lei si noi le luam in 20, si credem ca este calitate.Magazinele chinezesti in general sunt la a 2-a mana si de aceea costa asa de ieftin.
Am vazut multe accesorii in aceste magazine ieftine si aceleasi le-am vazut in magazine de fite cu preturi de 5 ori mai mari...
Asa ca iti reocmand mai bine sa dai un pret jos pe accesoriu si daca ti se rupe nu ai nici un inconvenient ca oricum a fost ieftin decat sa dai 10 lei pe o clama simpla si la prima prindere sa se rupabig grin