| AndreeaWXYZ a întrebat:

Vreau sa ma vopsesc un rosu aprins. Ce vopsele de par imi recomandati?

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Vopsea de par rosie, dar de regula nu iese cum vrei.suntem in Romania, tot ce este produs are calitate slaba.

| LaLaura a răspuns:

Eu am folosit roscat de la garnier, acum depinde si de culoarea si textura parului tau ( daca e blod - prinde perfect si iese o nuanta vie). Ai grija ca parul tau sa nu mai fi fost vopsit in ultima luna ( daca l-ai vopsit recent, culoarea nu mai prinde).

| squirrel123 a răspuns:

Daca vrei sa iasa un roscat aprins iti sugerez sa-ti iei vopsea de la bess sunt foarte bune si au o cantitate mai mare decat restul vopselelor. Poti sa incerci si vopselele henna pe care le gasesti in Plafar. Sunt naturale si chiar se plinde culoarea. In acelasi timp regenereaza parul si ofera stralucire.
Te astept pe blogul meu http://squirrelblogl.blogspot.ro/ ..sunt la inceput daca ai putea sa-l dai mai departe mi-ai fi de mare ajutor. O seara frumoasa.