| pumpkinky a întrebat:

Am terminat liceul si nu am ce sa fac. Nu vreau sa lucrez pe 1000ron, ma gandeam sa ma apuc de videochat.
Ce recomandati? Studio sau de acasa? Se fac bani?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Bravo, macar esti cinstita si alegi o meserie indiferent de stigma care ti s eva pune dupa ce o practici.
Eu spun sa te apuci direct de prostitutie, ca aduce bani foarte multi, intr-un timp foarte-foarte scurt.
Si cu videochatul castigi, dar daca nu esti cunsoscuta si cautata, nu castigi mai deloc.
Iar ca asa te bagi in firma unui "peste" care-ti da doar 25- 30% din cat incaseaza el pe munca ta, atunci nu faci bani rapid si nici prea multi.

33 răspunsuri:
| adultacademy a răspuns (pentru Violleta2022):

Buna.trebuie sa te contrazic. majoritatea studiourilor dau 50% la suta procent minim. intr-adevar trebuie sa fii atenta la cine apelezi.

| adultacademy a răspuns (pentru pumpkinky):

Mfc .chaturbate.si stripchat sunt toate 3 de free si sunt in top

| Violleta2022 a răspuns (pentru adultacademy):

Nu stiu daca tu realizezi ca ai raspuns la o intrebarea pusa acum 5 ani, care Nu mai are nici o relevanta!