| pumpkinky a întrebat:

Am terminat liceul si nu am ce sa fac. Nu vreau sa lucrez pe 1000ron, ma gandeam sa ma apuc de videochat.
Ce recomandati? Studio sau de acasa? Se fac bani?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Bravo, macar esti cinstita si alegi o meserie indiferent de stigma care ti s eva pune dupa ce o practici.
Eu spun sa te apuci direct de prostitutie, ca aduce bani foarte multi, intr-un timp foarte-foarte scurt.
Si cu videochatul castigi, dar daca nu esti cunsoscuta si cautata, nu castigi mai deloc.
Iar ca asa te bagi in firma unui "peste" care-ti da doar 25- 30% din cat incaseaza el pe munca ta, atunci nu faci bani rapid si nici prea multi.

| adultacademy a răspuns (pentru Violleta2022):

Buna.trebuie sa te contrazic. majoritatea studiourilor dau 50% la suta procent minim. intr-adevar trebuie sa fii atenta la cine apelezi.

| Violleta2022 a răspuns (pentru adultacademy):

Nu stiu daca tu realizezi ca ai raspuns la o intrebarea pusa acum 5 ani, care Nu mai are nici o relevanta!

33 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De acasa dar ai nevoie de niste echipamente care costa, in ziua de azi calitatea conteaza, ala vrea sa te vada in 4k nu sacadat si lin, ai nevoie de desktop puternic, net foarte bun, monitor 4k, camera video 4k, daca vrei sa faci banii, bagi vreo 2 mii de euro, practic isi faci desktop de gaming

| RAY a răspuns:

Acum 4 minute | username1244 a răspuns:

de ce scrii prosti, tu ai avut vreo experienta de genul? eu da, am fost si la un studio de video chat si acasa la fete care faceau, ai nevoie de o camera buna, aia platesc 3 dolar pe minut sa vada calitate nu sacadari, cheata

| sierra1 a răspuns:

Dacă ești cea din poza de profil, da faci bani. Dacă nu ai "față" mai bine te apuci de croșetat

| aXy99 a răspuns:

Acasa, am auzit ca s-ar face bani, depinde cum arati.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Atata poti? sad Ce trist. De munca ai auzit? Una care sa-ti implice si creierul?
Sa stii ca nu-i asa roz cum crezi, cunosc lume care s-a bagat in asta si n-a mai putut iesi, acum sunt pe centura, la inceput e zen, sa te manipuleze, apoi incep sa iti impuna sa te prostituezi prin Italia.

Uita-te la un documentar despre prostituatele din Italia, daca asa vrei sa ajungi, o sclava lipsita de viata, go for it.

| Clorox a răspuns:

Echipamentul e foarte scump, nimeni nu s-ar uita la cineva care face stream cu 480p, ori stii pe cineva care te poate ajuta ori studio.
Dar daca nu faci nimic special nu o sa se uite nimeni la tine.

| Superior a răspuns:

Exact,PC-urile de gaming pot sa faca orice.

| Superior a răspuns:

Foarte scump? Cu maxim 5000 lei ti-ai facut studio profesionist de o persoana!

| anamariarot a răspuns:

Înainte de a lua decizia asta, informează-te despre impactul pe care îl are videochatul asupra practicantei. Poate te răzgândești și iei în calcul și altceva în afară de partea materială.

| 1231242 a răspuns:

Salutări!

Dacă vrei să fii sclavul sexo-cameral al unui dependent de pornografie sau unui moșneag pervers, fă-o cu toată încrederea, fă-o acasă, de ce în studio?

Nu îl asculta pe RAY, nu ai nevoie de laptop de gaming, doar de o cameră web bună și un monitor decent.

Bani faci, dar cred că la un moment dat vei ceda de la atâți perverși, bineînțeles cred, nu știu.

| mihaicelsfant a răspuns:

Am o colega care face asta. sa stii ca este periculos

| RAY a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Da,poti inregistra usor acel video il pui pe net faci banii sau daca o recunosti o faci de ras

| mihaicelsfant a răspuns (pentru RAY):

Nu e vb ca te faci de ras.

| RAY a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Atunci mihai?

| mihaicelsfant a răspuns (pentru RAY):

Daca prinde un libidinos disperat... te-ai gandit la asta RAY?

| RAY a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Cum poate da de ea man? e securizat totul

| mihaicelsfant a răspuns (pentru RAY):

Frate o prietena de amea a patit asta.300 de e sa isi scoata masca

| RAY a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Man nu poti da de cineva asa usor

| pumpkinky explică:

Ce site-uri recomandati?

| RAY a răspuns (pentru pumpkinky):

Pe jasmin, ai nevoie de buletin copie, si de un cont bancar, esti platita si pentru clipuri, banezi Romania

| RAY a răspuns (pentru pumpkinky):

In concluzie mai bine la studio daca nu ai ceea ce am scris

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Https://www.google.ro/......ps?/search si:; mv:! 3m12! 1m3! 1d26796. 55209459272! 2d21. 2237584! 3d45. 74999435! 2m3! 1f0! 2f0! 3f0! 3m2! 1i125! 2i231! 4f13.1; tbs:lrf:! 2m1! 1e2! 2m1! 1e3! 3sIAE, lf:1, lf_ui:1

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Vezi ca nu s-a pus linkul complet si de asemenea geolocatia e pusa non-link.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

E o cautare pe google studio video chat Timisoara

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Deci e complet. happy

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Se castiga bine, una a facut 50 de dolari in 2 zile, cat am ajutat-o

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Pacat ca noi baietii nu avem asa noroc crying

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Din pacate doar cu gay poate, femeile nu dau banii pe barbati si invers e mereu

| adultacademy a răspuns (pentru pumpkinky):

Mfc .chaturbate.si stripchat sunt toate 3 de free si sunt in top

| pumpkinky explică:

Caut si vreo partenera in asa ceva daca mi se alatura careva FRIEND ADD please

| adultacademy a răspuns:

Buna recomand studio. intr-un studio gasesti experienta si te poate invata cum sa faci munca asta. succes