| edyRO16 a întrebat:

Am voie sa intru in Jandarmerie daca am parul lung si tatuaje pe mana?

Răspuns Câştigător
| StanicaSebastian a răspuns:

Salut! La armata nu ai voie cu parul lung asa ca nu sunt sigur daca ai voice cu el la jandarmerie si in legatura cu tatuajele le poti acoperi cu font de ten!

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Chestiunea cu părul e rezolvabilă dar aia cu tatuajul depinde. La vizita medicală afli!

| Celcestietot a răspuns:

Nu ai voie.

| gabicoo a răspuns:

Intri foarte ușor!
Faci scandal și vin ei să te ia!

| nukeyly a răspuns:

Ai voie sa intri pe usa. Ai voie sa incerci, nu ai voie sa faci pe nebunu si de vrei sa ramai la ei, trebuie sa te conformezi cu cerintele salamandrei de nisip.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu este posibil asa ceva.
Regulamnetul cere parul taiat scurt, militareste, ca nu te duci la discoteca sau la parada modei.

| DavidAf a răspuns:

Sadly, no!