| IrisDobai a întrebat:

Bună! Am o întrebare. La facultatea de drept, mai exact facultatea de drept din cadrul Universității Lucian Blaga din Sibiu, se dă admitere? Am căutat informații despre asta pe internet dar nu am găsit nimic cert. Mi-ar fi de foarte mare folos un răspuns concret. Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cauta informatiile pe site-ul oficial al facultatii respective, in Admiterea 2021. Daca inca nu a fost afisata gasesti Admiterea 2020 si cam asa va fi si in acest an. Mai tarziu (februarie-martie) sigur se va afisa si Admiterea 2021.

1 răspuns:
| IrisDobai explică (pentru Ioandelasal):

Mulțumesc frumos!