| SetYourselfFree a întrebat:

Ce părere aveți despre următoarele facultati:administrarea afacerilor in servicii de ospitalitate,economie agroalimentara si a mediului,economia comertului, turismului serviciilor, statistica si previziune economica? Sunt niste domenii de viitor? Se face multa matematica acolo? Ce meserii poti avea dupa?

6 răspunsuri:
| Cleopatra85 a răspuns:

Tot ce inseamna economie tine de matematica. Ba chiar si un pic de informatica la statistica. Mie mi se par dintre toate de viitor doar economia turismului economia mediului si statistica. Succes!

| BlackRose03 a răspuns:

Medicină.

| doctorandus a răspuns:

Să știi că orice facultate respectabilă produce atât câștigători cât și pierzători.

| GabiNoS a răspuns:

Meseriile pe care le poti avea dupa sunt: ospatar, barman, agent de vanzari(casier LOL)

Asta e viitorul in Romania rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Economist.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Văd că ai întrebat în timp, de toate. administrarea afacerilor in servicii de ospitalitate, economie agroalimentara si a mediului, economia comertului, turismului serviciilor, statistica si previziune economica.
Toate sunt de viitor. Având în vedere ce nume ți-ai ales să te reprezinte pe TPU, mă îndoiesc că sunt de viitorul tău.