| kittymisterioasa1 a întrebat:

Ce parere aveti de Facultatea de Economie, specializarea Economia comertului, turismului si serviciilor? As avea sanse sa ma angajez dupa ce termin aceasta facultate? In ce domenii?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NinaSimone a răspuns:

Cica poti sa devii: sef de agentie sau de oficiu turism; consilier/expert/inspector/referent/economist in comert, director de agentie de turism; manager in activitatea de turism; organizator al activitatilor de turism; conducator de intreprindere mica; patron in comert; servicii si turism; sef birou comert; analist in turism; agent de turism touroperator; agent de voiaj; organizator prestari servicii; economist; asistent de cercetare; cercetator economist; consilier/expert/inspector/referent/economist in comert, servicii si turism.