| imdeea a întrebat:

Bună ❤ Eu sunt la liceu pe filo, este în regulă daca aleg sa merg la ase pe turism și business, îmi poate spune cineva in general ce se face acolo? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Nilsson a răspuns:

Se fac și unele discipline care implică matematică și probleme dar sunt și materii care implică multă toceală.
Important e să faci ceva care să îți placă și să ai oarecum niște perspective la ce vei face după ce termini facultatea.
Dacă ai voință eu zic că poți face față, o să fie mai dificil decât dacă terminai mate-info dar și eu am fost in aceeași situație și fost toți anii la buget chiar.

2 răspunsuri:
| anonima188888 a răspuns:

Eu zic ca e ok! Și eu voi da la mate info si voi merge la arhitectura pe secția design interior! Fa ce-ți place! Nu știu ce se face acolo, dar din ce știu e o facultate frumoasa, mai ales cu turismul! Bafta! Nu uita! Trebuie sa îți urmezi pasiunile ca sa fii fericita!❤️

| Yurisa a răspuns:

Da, poti merge. ASE nu implica o matematica prea dificula sau imposibila si cei de la uman pot face fata foarte bine!