| MariaEcaterina99Y a întrebat:

Buna. O intrebare. Care este procedeul de admitere de anul acesta pentru facultatea de psihologie din Bucuresti? Stiu ca anul trecut din cauza pandemiei, nu a fost acel concurs la psihologie, cum era in fiecare an. Anul acesta va fi? Am intrat pe site-ul facultatii, dar n-am inteles mare lucru.

2 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Pe baza dosarului adica pe baza mediei de bac.

https://fpse.unibuc.ro/......202021.pdf

Citeste documentul asta incarcat la ei pe site pentru mai multe informații. Depui dosarul și in funcție de nota de la bac vezi dacă ai intrat sau nu. Succes!

| MariaEcaterina99Y explică (pentru Nirvanaaa):

Mersi. Și știi cumva și ultima medie de anul trecut?