| ionutdumitruflorinel a întrebat:

Bună seara, am fost și am depus un CV la prysmian miercuri și joi după masa m-au sunat sa vin vineri la interviu și m-am dus și eu am vrut sa întru pe mentenanță ca electrician și interviul a fost de operatori și au zis ca ma suna sa dau testare pentru mentenanță. M-au sunat săptămâna asta, adică marți și miercuri am dat testare pe mentenanță și au zis ca o sa ma sune sa îmi spun și eu vreau sa știu cam cât durează asta pana când ma suna sa fac actele de angajare. Gen au trecut cam 3 zile de atunci și nu am primit niciun răspuns pana acum

2 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Pe noi ne intrebi?
De unde sa stim noi cati candidati ati fost, ce fel de testare si cat dureaza verificarea lor? Plus ca oamenii aia mai au si alte treburi.
Tu vrei acte de angajare. Intreaba intai (la ei) daca ai fost admis.

| Violleta2022 a răspuns:

Uneori dureaza si 1-2 saptamani, depainzand cat sunt de solicitati si cat de multe interviuri au.