| Radu_Bogdan_1999 a întrebat:

Aș vrea sa ma angajez la un magazin de piese auto si as vrea sa stiu ce ar trebuie sa fac. Răspundeți doar daca aveti experienta in domeniu

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Du-te Bogdan mamă și-l intreabă ce potențialul angajator:

"patroane, ce scrie in fișa postului dacă mă angajez aici?"

- nesemnificativ, cerințele diferă!

| ArmyCaptain28 a răspuns:

In majoritatea cazurilor, acest loc de munca presupune cunoasterea pieselor autovehiculelor, precum si notiuni avansate de mecanica auto. Daca nu ai experienta suficienta in aceste doua domenii, iti sugerez sa optezi pentru un alt loc de munca.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce trebuie să faci într-un magazin de piese auto?
Să vinzi piese auto. Pot fi câteva sute de piese și accesorii auto.
Ca să le vinzi, trebuie să le cunoști, nu? Ca să nu întrebi pe cumpărător ce e aia.