| whiterose_5684 a întrebat:

As vrea sa stiu daca cunoasteti in ce constau bursele de studii de la facultatea de medicina din brasov.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| herbalist a răspuns:

M am uitat si eu pe site ul lor dar sunt mai mult niste "aberatii". si eu dau in toamna tot la med in bv dar banuiesc si din ce am inteles ca pentru bursa trebuie sa ai o medie semestriala peste noua si ceva dar sunt anumite reduceri ce e drept mici dar sunt.

1 răspuns:
| Creatza_4434 a răspuns:

Http://www.unitbv.ro/faculties/medicina/
Aici ar trebui sa gasesti tot ceea ce te intereseaza.In plus e cea mai buna facultate din brasov. Sper ca ti-a fost de folos.O dupa-masa placuta.