| crissangel a întrebat:

Ca sa devii actor trebuie neaparat sa faci un liceu de arte?

Răspuns Câştigător
| debarba a răspuns:

Daca ai talent si mai adaugi putin noroc sa fii descoperit de cineva din domeniu poti face actorie si fara sa faci liceu sau facultate. iti trebuie talent o gura mare laughing
participa la preselectii dupa la un teatru si da auditii. accepta refuzurile care in mod inevitabil iti vor aparea in viata si intreaba persoanele : ce imi lipseste.
Mai sunt dar ma grabesc

pe cai pe...
Multa bafta si succes

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu.Nici de facultate nu este nevoie happy
Te duci la casting, iar daca ai telent si arati bine esti acceptat

| oanard174 a răspuns:

Nu,il stii pe Radu Valcan prezenta povestiri adevarate si acum e actor.nu a facut scoala de actorie, ai nevoie de talent, cateva pile si noroc(iti urez si eu).

| EmanuelThN a răspuns:

Da bafta happy

| CreakTudor a răspuns:

Nu iti trebuie doar noroc

| sergiu1234star a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaa lol