| NaughtyFamousIrresistible a întrebat:

Ce trebuie sa faci ca sa devii actor?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca trebuie sa faci o scoala de actorie si apoi sa incepi de jos cu reclame. Si apoi avansezi.

Răspuns utilizator avertizat
| AleWhatever a răspuns (pentru NaughtyFamousIrresistible):

Auditii._. Nu e neaparat sa faci o scoala de actorie, poti sa te duci la auditii si gata. Dar ei probabil ca fac teatru si la scoala cum fac eu. Exista un festival anual in San Remo unde merg si scolile din Romania, am fost si eu anul trecut am vazut de peste tot: Brasov, Cluj, Constanta, Bucuresti etc.

Răspuns utilizator avertizat
| AleWhatever a răspuns (pentru NaughtyFamousIrresistible):

Sunt fata. laughingSi dupa o poza nu pot XD Trebuie sa iti dau un rol, ceva si sa vad cat de bine interpretezi personajul XD

| anonim_4396 a răspuns (pentru NaughtyFamousIrresistible):

Bine, daca ai noroc si te gaseste cineva in plina strada sau ai pile, merge...eu zic sa faci o scoala si sa nu astepti sa te caute norocul.

Răspuns utilizator avertizat
| MAX4456 a răspuns:

Nu poti sa devi actor decat daca ai un talent actoricesc, sau daca ai o voce frumoasa, ar fi bine sa devii cantaret(daca nu am scris corect te rog scuza-ma)