| Nova90o a întrebat:

daca spre exemplu eu vreau sa intru la liceul militar cu specializare mate-info, este pur si simplu matematica informatica plus domeniul militar sau este mai usor ca la mate-info

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu cred ca este mai usor ca la liceele civile! Cred ca acolo se face mai multa carte, avand si studiu obligatoriu! De aia nici nu sunt licee ci colegii militare.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Este aceiasi programa, doar ca se fac si ore de pregatire militara.

| hacktek a răspuns:

Este mai greu decat mate-info civil.