| SuRa99 a întrebat:

Dupa terminarea liceului (profil uman) doresc sa merg la academia de politie. M-ar interesa criminalistica. Ce sanse am sa imi gasesc un loc de munca apoi? Mentionez ca sunt fata..Dau funda!

3 răspunsuri:
| Ale07 a răspuns:

Sanse sunt tot timpul... Dar daca esti la uman, ar cam trebui sa mai iei niste ore suplimentare de educatie fizica sau stiu eu?! Depinde de situatie, dar daca vei fi un investigator bun cu siguranta vei avea un loc de munca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti fata. Criminalistica inseamna sa umbli prin subsoluri cu apa si pe coclauri dupa probe si infractori. Nu numai laboratoarele vazute in filmele americane. Crezi ca vei face fata?

| SuRa99 explică (pentru anonim_4396):

Da.