| Debo a întrebat:

Vreau sa imi dati o lista cu cele mai bune licee de stat din Marea Britanie ( Londra ) ( cam primele 3-4 ), cele mai bune licee private ( tot primele 3-4 ), licee militare ( tot primele 3-4 ), licee de arta ( primele 3-4 ) si liceele sportive ( tot primele 3-4 ) ...cat mai aproape de zona 4 sau in zona 4 a Londrei!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru aceasta cerere in mod expres, trebuie sa le scrii in engleza celor de la inspectoratul scolar din Marea Britanie, nu aici pe acest forum romanesc!