Întrebare recomandată | Lepadatu_Petrus_2000 a întrebat:

Salut imi dati si mie o lista cu licee sportive unele cu cazare gratis
funda

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Toate din tara sau toate din UE?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici un camin/liceu nu ofera cazare gratis. Doar cele militare.

| Popescu_Dragos_1999 a răspuns:

Alba Iulia Breaza si Campulung Moldovenesc
Funda?

| Lepadatu_Petrus_2000 explică (pentru Popescu_Dragos_1999):

Din tara dar sa dar nu de armata sau cv de genu pentru fotbal

| Popescu_Dragos_1999 a răspuns (pentru Lepadatu_Petrus_2000):

Aaa ok atunci la Craiova

| kissingeras a răspuns:

Canta Cuzino din Bucuresti
Alba Iulia Breaza
Campulung Moldovenesc
Sper ca te-am ajutat

| Loveme44 a răspuns:

Canta Cuzino din Buc..acolo ma duc si eu peste 1 an...

| adyn6 a răspuns:

Ai putea incerca cel din Roman, am uiat cum se cheama, dar este un singur liceu sportiv acolo, am un prieten care e acolo, cazre se plateste[normal ca si la celalalt], dar nu asa mult.