| Carmen099 a întrebat:

Bună ziua! As dori să fac facultate in Pitești. Nu stiu sigur domeniul, de aceea cer părerile oamenilor informati! M-am gândit la pedagogie, economie, facultatea de asistente...mă interesează si venitul din diferite domenii. Accept cu drag și opinii despre alte obiecte pe care le pot practica. Mulțumesc!

1 răspuns:
| zilog a răspuns:

Facultatea nu e buna la nimic
sunt prea multi oameni cu facultati cersatori muritori de foame

dar totusi incearca ceva pe pneumatica hidraulica mecanica
mecanica lichidelor
pentru ca nu se mai gasesc nicaieri in tara aceasta specialisti in pneumatica si hidraulica si sunt meserii din care pot face profit chiar si 300 euro intr-o singura zi depinde de lucrarile pr care le prinzi