| thomasdaniel97 a întrebat:

Bună ziua tuturor am o întrebare, cum este sa lucrezi la Simigheria Petru?
Programul de lucru, salariul, mediu de lucru?
Vreau sa ma angajez pe post de lucrător în bucătărie ca pizzer, vreau sa știu mai multe informați dacă a lucrat cineva acolo?
Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si ce legatura are intrebarea ta cu aceasta categorie?

| Simpatic a răspuns:

Toate aceste detalii le poti afla direct de la ei trimitand un email la adresa contact@simigeriapetru.ro,cel putin la partea cu salariul, programul de munca, tot de la ei le afli!
Nu cred ca cineva de aici iti poate da informatiile pe care le cauti referitoare la acest brand, pentru ca sunt mai mult in Iasi si au o franciza mica, TPU insemnand toata Romania nu doar Iasi!