| Maduu200 a întrebat:

Eu am lucrat la un hipermarket ca si lucrator comercial.Mi-am dat demisia de acolo
Daca vreau sa ma mai angajez in acel hipermarket dar pentru alt post mai pot?
Dau funda

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti incerca, dar nu sunt obligati sa te angajeze, mai ales ca ai demisionat si i-ai lasat balta o data.

| neutrino a răspuns:

De putut poti...incerca, si ei au nevoie de oameni valorosi.

| Szica a răspuns:

Teoretic da. Daca esti un om de valoare si te-ai despartit de ei in termeni amiabili esti ca si angajat happy