| Pyanissta_Alexandra_1996 a întrebat:

Care este diferenta dintre profilul filologie-bilingv limba engleza si profilul filologie, 1 intensiv limba engleza? !

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

La bilingv ai 6 ore de engleza pe saptamana, iar la intensiv doar 4. Indiferent ce ai alege, tot dai teza la engleza, deci nu e prea mare diferenta.

2 răspunsuri:
| AnnaMariaDuica666 a răspuns:

Nu prea este mare diferența. doar ca, la bilingv engleză ai orele normale, iar la intensiv te duci mai devreme, sau rămâi după școala pentru alte ore de engleză

| Ghost963 a răspuns:

La bilingv intri pe baza de examen dat in mai, iar intensivul il dai in septembrie.