| usernamealy a întrebat:

Care este la profil contabilitate? este greu? oare o sa fie grea meseria de contabil? mersi.

9 răspunsuri:
| Lucky_9459 a răspuns:

O sa fie super usoara trebuie sa le ai cu matematica la contabilitate
eu sunt la comert si fac si contabilitate si e usor

| OanaG a răspuns:

Sunt la conta, clasa a 9a, nu e nici greu dar nici usor trebuie doar sa inveti la module, e un profil super okhappy

Trebuie doar sa-ti placa:*

Te pup

| andrew_9324 a răspuns:

Daca inveti nu este greu, o sa fie plictisitoare, in plus la cate progamele de contabilitate sunt si vor aparea, cred ca nu va mai avea nevoie nimeni de noi in viitor. ^_^

| Mony_4137 a răspuns:

Sunt clasa a-9-a la contabilitate. Nu e greu decat la inceput pana te obisnuiesti cu termeniihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca îți place e ușoară dacă nu îți place e un calvar. E posibil ca la început sa ți se para ușor, floare la ureche dar cu timpul se complica mult.Trebuie sa înveți în fiecare zi, ca alt fel te pierzi și ai scăpat firul.
Contabilitatea e frumoasa pentru cine ii place și pentru cine se tine de ea.

| claudiarebecca a răspuns:

E interesant sa fii contabil - eu lucrez de 4 ani in domeniu si personal impart activitatea in doua: 1 - gasit modalitati de a plati mai putine impozite si taxe, partea interesanta; si 2 - inregistrat facturi, ceea ce constituie munca de rutina, necesara si teribil de plicticoasawinking dar per total, e o meserie care iti ofera multe satisfactii si castigurile sunt bune

| videoblog a răspuns:

Pai urmareste articolele de aici - http://www.cabinetexpert.ro/ - ca sa iti dai seama

| alandala_9662 a răspuns:

Alooo, nu mai spuneti ca pentru profilul contabilitate trebuie sa stii matematica, trebuie sa stii sa aduni, sa scazi, sa inmultesti si sa imparti. in licee la acest profil nici macar nu se face mate M1 ci M2.

| katoka_1558 a răspuns:

Si tu mikk sti mate devildevildevil