| anonim_4396 a întrebat:

Care este salariul unui inginer mecanic auto?(in mana)

5 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Vreo 3000-3500 la inceput apoi creste, poti ajunge si la 6000 in cativa ani.

| sierra1 a răspuns:

Depinde enorm de funcție, firma, vechime, aptitudini și dacă să zicem incepe de la vreo trei mii, merge până la de măcar de zece ori pe atâta

| Dusken01 a răspuns:

Depinde de firma la Dacia Mioveno poti lua 2400 de lei sau chiar mai mult

| alex495 a răspuns:

Intre 1400-4000 lei. Spre pensionare poate si daca tara va mai evolua te duci spre 6000 de lei. Mai mult decat daca furi ( spagi la itp) sau ai firma ta. Sau esti un geniu in ale proiectarii, un magician in solid works sau autocad

| christine99 a răspuns:

Daca stii sa repari masini, iti faci o firma si o reclama, poti castiga sume bune, cam 1000 euro pe luna in Romania. In strainatate poti sa iei mult mai mult.