| IonutM4A1 a întrebat:

Cam care ar fi salariul unui mecanic auto? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| RedBull69 a răspuns:

Poate ajunge undeva la 2000 de lei daca esti priceput termini masina repede depinde si cat lucrezi din cate stiu sa zic ca ai salar de 1500 de lei si la fiecare masina reparata primeste cate 10% zic doar un exemplu aia 10% sa zic ca sunt 30 de lei no tu daca intr-o zi ai reparat masinilr la 5 oameni tu castigi in ziua aia 50% plus 1500 salar e undeva la 1640 de lei de lei daca zic bine

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De la cateva sute de lei pana la cateva mii de lei, depinde unde, cat si ce lucrezi

| corbulalbrosu a răspuns:

Salariul unui mecanic auto depinde de priceperea lui dar in primul rand de locul in care isi desfasoara activitatea de numarul clientilor deserviti, de volumul de lucru efectuat.