| Vecina a întrebat:

Ce materii se studiaza la Facultatea de Economie şi Administrarea Afacerilor la sectia"Marketing" din cadrul Universitatii Alexandru Ioan Cuza din Iasi?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ATHOS a răspuns:

Vecina draga, aceasta facultate ti se potriveste mult mai bine decit Psihologia. Exista o singura problema si anume se face si ceva matematica. Daca crezi ca te descurci cu matematica nu mai sta pe ganduri. Nici cea mai mica firmulita nu poate functiona fara economist. Iar daca scoala o vei face in mod corespunzator vei sti si sa faci bani!
Iti doresc o alegere inteleapta!