| Robeeert1 a întrebat:

Ce pot să muncesc pe timpul verii în România ca student?

6 răspunsuri:
| Anonimus0303 a răspuns:

Poti lucra într-un restaurant ca barman

| sierra1 a răspuns:

Doar să vrei (asta dacă nu cumva vrei să work-and-trevel)

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Ospatar, ajutor de bucătar, di astea simple

| Dragosdoar a răspuns:

Hello,iti recomand sa lasi restaurantele si barurile departe pentru ca din moment ce e vorba doar de timpul verii, ai putea incerca in paza. Va fi greu in restaurante, baruri, mega image, casa lala si poti avea supriza sa nu iei banii la care te astepti

| DenisIonut01 a răspuns:

Poti lucra pe timpul verii pe multe domenii, acum accepta multi contract de 3 luni de zile, plus ca la mare e cautare de personal in timpul verii

| Bizon95 a răspuns:

CARE VARA?!? ca s-a terminat crying

cele mai bune job-uri sunt la mare ca ospatar, esti la mare, faci bani, ai ce manca pe gratis, etc... cu cazarea e mai greu!