| Sergiu1996 a întrebat:

Salutare, as dori sa stiu, in calitate de student, in Romania, unde as putea munci in zilele libere. In timpul studiilor, sa muncesc undeva, nu conteaza unde, important, cinstit, ce sanse am?

6 răspunsuri:
| PeFuga a răspuns:

Sau poti face sondaje de opinie sau imparti pliante sau poti incerca sa fii client misterios. Sunt sume mai mici, dar ai tip si pentru facultate, tu lucrand doar in timpul liber.

| Sergiu1996 explică (pentru PeFuga):

Unde pot intreba?

| PeFuga a răspuns (pentru Sergiu1996):

In principiu gasesti anunturi pe net, fie pe site-uri pentru joburi, fie pe evenimentul.ro la sectiunea anunturi, fie pe facebook, in grupuri speciale pentru studenti care doresc sa munceasca, fie la targurile de joburi organizate din cand in cand. Daca esti student in Iasi zi-mi sa iti las pe privat niste adrese utile. Pentru sondaje de opinie urmareste anunturile cu "cautam operator de teren" happy La fel, pentru mistery shopper pot sa iti recomand, tot in privat in caz ca te intereseaza, cateva firme cu care am colaborat eu happy

| Alissa11 a răspuns:

Angajeaza-te ca manipulator de marfa, sa asezi marfa in magazine.

| Sergiu1996 explică (pentru Alissa11):

In ce conditii ma angajez, unde ar trebui sa apelez?

| Alissa11 a răspuns (pentru Sergiu1996):

Du-te la un magazin si vorbeste cu patronu magazinului... daca nu il poti contacta tocmai pe el, vorbeste cu un angazat ( vanzator, vanzatoare ) sa te ajute...