| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa mananc ca sa slabesc rapid?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fumatul taie pofta de mancare! Daca faci si un sport slabesti repede

41 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa faci abdomene in fiecare seara, asa am facut si inca fac si eu si sa te scoli nesatula de la masa poti sa mananci toate cele 3 mese dar sa te scoli nesatula spor la treaba laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fumat si sport. buna combinatie!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 80kg. Sunt inalt si nu se vede chiar chiar asa tare. dar ma gandesc ca e ceva din familie pentru ca si tate e mai "plinut". In fiecare zi aproape joc cate 1-2 ore footbal cu prietenii dar cand vin acasa mi se face foame...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna sunt renata si am 11 ani si as vrea sa slabesc 6 kilograme cine imi da si mie un sfat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand trebuie sa faci miscare si daca esti un consumator de fast food incearca cat mai mult posibil sa stai departe de acele mancaruri nesanatoase si uleioase.In al doilea rand incearca sa mananci de multe ori dar putin, dupa care seara dupa ora 6, daca tii se face foame incearca sa mananci fructe. iar in al treilea rand sa nu mananci prea multa paine deoarece painea ingrasa. S i crede-ma ca nu o sa mori daca o sa faci si tu miscare, sa alergi, ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E foarte bine ca vrei sa slabesti dar asta nu inseamna ca trebuie sa te si infometezi...parerea mea este ca cine te place te place si asa cum esti nu trebuie neaparat sa fi 90-60-90 pentru ca oricat ar zice si baietii nici ei nu mai vor astahappysi ma important este ca nu trebuie sa incerci tu singura sa slabesti trebuie sa vb cu un specialist si sa nu faci cum am facut eu care am vrut sa slabesc 2-3 kg si am ajuns sa ma infometez si acum le-am pus chiar tiplusad

| sebi_8262 a răspuns:

Nu stiu am12 ani si am50 de kg ce trebuie sa maninc ca sa slabesc daca stie cineva va rog spuneti-mi un sfat

| Liviana_4764 a răspuns:

Sa iti spun cum am slabit eu. Ma trezesc la 6 dimineata si alerg vreo 15-20 min minim, apoi mananc ceva gen oua sau un sandvis sau cereale cu lapte, apoi la 12-13 mananc o ciorba sau supa,sau o salata cu piept de pui gratar, sau daca vrei ceva mai consistent manaca cartofi la cuptor sau fierti sau orez, apoi seara mananc un iaurt sau niste fructe. De preferabil nu praji alimentele si foloseste numai ulei de masline.Nu bea sucuri acidulate si nu manca ciocolata sau dulciuri in general. Nu manca dupa 19 si bea cel putin 2l de apa pe zi. Eu am slabit intr-o luna de la 68 kg la 60 si sunt foarte multumita. Succes

| Zoozik a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti bolnava rau... daca tu chiar ai 164 cm si 42 de kg...

| Pje_Samantha_1996 a răspuns:

Ce trebuie sa manc ca sa slabesc rapid

| Dudas_Daniela_1985 a răspuns:

Buna as vrea sa slabesc dar nu mai stiu cum sa fac si ce sa mininc