| Monyyyyy a întrebat:

Credeți ca pot duce pasul la Politehnica la inginerie energetică cu mate m2? In Cluj am intrat a 14 a la buget.As vrea sa rămân tot printre primii

Răspuns Câştigător
| BlackLight1987 a răspuns:

Dacă înveți in mod sigur vei reusi! Crede in tine...omul este înzestrat cu mai multe daruri de la Dumnezeu decât pare la o primă vedere!
Mult succes! Si sa ne auzim când o să fii șefa de promoțiewinking

5 răspunsuri:
| Dalmore a răspuns:

De ce nu?

| Furnicuta000 a răspuns:

Daca mergi la cursuri si seminarii si esti atenta la ce explica profesorul, da. Altfel iti va fi greu sa intelegi cum se fac problemele alea.

| uchihasasuke09 a răspuns:

Daca te pui si inveti poti dar sa ai grija sa mentii un echilibru adica nici prea mult sau putin, sa fie cu moderatie.

| Monyyyyy explică (pentru BlackLight1987):

Vb serios? Răspunsul tau mi-a dat mult curaj. Chiar sunt speriata de cum ma voi descurca

| BlackLight1987 a răspuns (pentru Monyyyyy):

Vorbesc foarte serios. Crede in tine si vei reusi! Uite un exemplu desi nu foarte potrivit...Eu in liceu aveam multiple corijente la limba franceză, economie, etc. In anul 2 de facultate m-am dezmeticit, și desi eram in situatia de a repeta anul, am terminat facultatea cu 9, 25 având media 9, 80 la licenta. Am recuperat in 2 ani cat am pierdut in 5 ani de liceu și 1 an de facultate.
Astăzi sunt un fel de "manager" la peste 400 de oameni și stiu ca pot mult mai mult.
Limita este aceea care ti-o impui tu. Sau vb americanului " Sky is the limit" happy
Si vorbesc serios anunta-ma când vei fi șefa de promoție!