| anonim_4396 a întrebat:

Cum au programul de munca judecatorii? Am citit ca ei nu trebuie sa se prezinte la serviciu neaparat la ora 8, respectiv sa nu plece neaparat la ora 16:00.Este adevarat? Ei lucreaza si in weekend?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

De ce ei sunt mai cu mot? asa cum o indica programul serviciului lor asa trebuie sa vina si ei daca e de la 8 la 16 atunci asa va fi!
Eu cred ca in tara asta parlamentarii sunt scutiti de la un program anume si nu ar trebui asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

De ce ai ciuda pe ei. laughing Si ei sunt bugetari ca toti ceilalti.Ca iau salarii mari asta e altceva. Uneori in viata trebuie sa stii cum sa produci banii aceia nu sa ii ai ca spaga.