| celmaitarenume a întrebat:

Cum e sa lucrezi intr-o agentie de pariuri? E greu?

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Ca fata nu e tocmai placut dar ca baiat e doar un job oarecare.

Răspuns utilizator avertizat
| RobertMoon a răspuns:

E un job de evitat, iar atmosfera este neplăcută din ce am auzit pe ici colo

| Liviu a răspuns:

Si eu am un gand tampit de a ma duce.Insa problema e alta, acolo trebuie sa ai grija ce si cum faci.Sa nu accepti bani de la cei care castiga, pentru ca mai devreme sau mai tarziu pierd toti bani, si vine la tine si iti spune ca el ti-a dat bani, sa ii dai inapoi. Spre exemplu unu castiga la pacanele 20 de mil, iti lasa si tie 10 lei, apoi baga pe toti la loc, si dupa ce ii pierde, vine si ti cere si pe aia 10 lei, sau vine peste 2 zile si ti cere.Si nu faci nimic, mai bine nu iei nici 1 leu de la nimeni happy

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ar trebui sa fie greu deloc, ca nu te pune nimeni sa cari pietre de moara, sau saci cu nisip.
Dar sunt niste verificari speciale care trebuiesc facute, inainte sa primesti o asemenea pozitie, amenzi, implicatii in procese si evident cazierul tau.