| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti deveni cantaret?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Profesionist sau amator? Ia lectii de canto! Depinde ce gen de muzica vrei sa interpretezi... Sau vrei sa devii vedeta peste noapte? Daca nu ai talent, pregatire muzicala, ureche muzicala, sustinere financiara..., cum apari...asa si dispari...si apoi nu iti mai vine sa apari...

46 răspunsuri:
Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru a deveni vedeta trebuie sa ai voce

| ElectricChapel a răspuns:

Pai simplu... faci niste demo-uri sau midi-uri, le filmezi/inregistrzi, le duci la OTV si devi vedeta laughing

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am o intrebare, la studiouri muzicale nu trebuie sa platesti ca sa iti inregistreze o melodie?

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa creezi un cantec, apoi il incarci pe un CD si il duci la o casa de discuri din Bucuresti. De acolo vei primi un raspuns clar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai simplu inventeaza o melodie si pune-o pe youtube si asteapta pana ce vizualizarile tale for avea cel putin 100. 000. 000

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai...eu am voce si stiu sa cant melodii de ale vedetelor chiar foarte bine! chestia este ca daca vrei sa devii vedeta trebuie sa ai si inclinatie,sa iti placa muzica,nu e chiar foarte usor sa devii,eu cant de foarte mult timp si am invatat incetul cu incetul si stiu foarte bine melodiile vedetelor sa le cant,dar sa stii un lucru e foarte greu pentru ca mai esti si obosit, si foarte multa munca, sper sa ai noroc...De la Cris

| Stefan_9209 a răspuns:

Ma numesc Nica Daniel-Stefan si cant foarte bine am fost in corul scoli am numai 11 ani si cine vrea sa mearga mai departe sa ma contacteza la id eustef99

Alte răspunsuri