| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti intra in trending pe Youtube? Ca m-am uitat acolo si nu sunt in ordinea vizualizarilor, adica am vazut in trending si videoclipuri cu doar 200k gen. Care e criteriul?

Răspuns Câştigător
| Bless_Vlad_1997 a răspuns:

Depinde cât de repede deschid oameni și 100k dacă deschid în 3 4 min îl urga în trending

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil se ia în considerare și unitatea de timp, nu doar numărul vizualizărilor...

| DoroteeaH a răspuns:

Intri in trending dacă aduci în clipul tău "mari talentați", cum ar fi Vulpița și Viorel laughing))))

| PainTech a răspuns:

Numarul de vizulizari / ora ( sau pe zi ).
Astfel acolo o sa vezi videoclipuri noi cu multe vizionari.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trending in Romania inseamna Vulpita si Viorel. Daca un amarat de promo a ajuns nr.1?
Depinde cati oameni se uita intr-o perioada scurta de timp la clip. Nu conteaza ca se uita doar pentru trei secunde. Cand dai click pe clip i-ai facut o vizualizare. Asa aparut si clickbait-ul. Prostesti omul sa dea click pe clip si iti apare vizualizarea.