| neculai a întrebat:

Cum sa`mi gasesc si eu de munca? Vreau sa ma duc la munca dar ...nu gasesc si unde.ma duc imi cere Experienta! sad

Răspuns Câştigător
| ZEU93 a răspuns:

Incearca site-ul www.ejobs.ro aici majoritatea oamenilor isi gasesc de lucru :D Bafta

4 răspunsuri:
| tiganete26 a răspuns:

Au dreptate iti trebuie experienta neaparata

| tiganete26 a răspuns:

Da iti trebuie neaparat experienta

| sweetdan a răspuns:

Iei un ziar cu anunturi de locuri de locuri de munca si suni dar inainte dati 2 palmi si gindesdtete ce vrei sa faci sa fi holongar sau un muncitorcalificat ca sunt si firme care cauta tineri sai invete meserie asta daca esti capabil sa inveti dar dupa ce intrebare ai pus cred ca esti holongar

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Daca ai peste 18 ani, si nu ai inca o facultate in vreun domeniu, ai putea incerca niste slujbe ca:
-chelnerita
-vanzatoare la magazin/supermarket
-camerista
-reprezentant avon, orfline etc.
-ajutor de bucatar
CAm aastea imi vin acum in mintethinking te-ai putea interesa in ziarelel locale pentru a vedea ce locuri de munca mai sunt disponibile, si sa te duci acolo pentru a incerca. Incearca moarte n-are!
O zi buna si succes!